Android Evil Defenders HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Evil Defenders Sonsuz Hile


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Evil Defenders Sonsuz Hile Konusu İlk Defa Trgala ‘da Sizlerin Karşısında . 

Merhaba Trgala Takipçileri Bugün Sizlere Android Oyun Hileleri Kategorisinde Bulabileceğiniz Harika Bir Hile Konusu Daha Sizlerle Olacak . 

Evil Defenders eğer güzel grafiklere ve zengin bir içeriğe sahip bir mobil oyun oynamak isterseniz size tavsiye edebileceğimiz bir kule savunma oyunudur.


Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizeücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunuolan Evil Defenders’da kendi krallığına sahip olan bir cehennem lordunu yönetiyoruz. Evil Defenders’daki temel amacımız topraklarımızdan izinsiz geçiş yapmaya çalışan düşmanlarımız karşısında şeytani krallığımızı savunmak. Bu iş için goblin, ork, büyücü, iblis ve diğer karanlık ve fantastik yaratıklardan oluşan birliklerimizin güçlerinden yararlanıyoruz ve savunma kulelerimizi kilit noktalara yerleştirerek üzerimize akın akın saldıran düşmanlarımızı yenilgiye uğratmaya çalışıyoruz. Oyun oldukça eğlenceli bir o kadar da savunma konusunda strateji geliştirebileceğiniz bir oyundur . grafik bakımından hoş ve tavsiye edilir bir yapıya sahip bugün burada konu olarak ele aldığımızda oyunda herşey sonsuz nasıl yapılır ? Tüm Bunların Hepsi Anlatım Videosunda İlk Defa Trgala’da Yer Almaktadır .

Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında Yer Almaktadır .

Hile Anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(