Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Android Dragon City Battle Hilesi


Dragon City Hilesi , Dragon City Hileleri , Dragon City Hile , Dragon City Hileleri 2016 , Dragon City Savaş Hilesi , Dragon City HP Hilesi Ve Daha Fazlası Rakipsiz Tek Hile Sitesi Trgala’da Sizlerle .

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Beslyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city  Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İStekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Savaş Hilesini Sizlere sunuyoruz . Haydi Hilemizde Geçelim . İyi Eğlenceler .


Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında Yer Almaktadır .

Hile Anlatım Videosu


9 thoughts on “Android Dragon City Battle Hilesi”

  1. SiZ BU hile videosunu çekmeden 1yıl önce yapıyorum bunu oyunda sizin sayenizde 99lvl tüm ejderhalar adalar vb. şeyleri aldım ve oyunu bitirdim (bitmiyo ama herşeyi aldım .d)

    1. Sorun ram değil s6 kullanıyorum sorun kulelerin hile yapmıştım ondan sonra oldu kulelerin ikisini gems açınca düzeldi ama 5/6 ay sorunluydu muhtemelen diğer arkadaşlarda aynısını yapmistir

  2. ben telefonuma dragon city yukledım facebook a bagladım açılırken %85 e gelirken kapanıyo çözümünü bilyormusunuz

    1. aynı sorun bendede var ne yaptımsa duzelmedi tekrar yukledım yıne cozulmedı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(