Android Death Racing 2 HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Death Racing 2 Oyunu Sonsuz Gold Hilesi


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Death Racing 2 Oyunu Sonsuz Gold Hilesi Sizlerle Trgala.com Adresinde . 

Ölümüne bir araba yarışına hazır mısınız?
Death Racing nefesinizi kesecek bir yapıya sahip heyecan dolu bir yarış oyunudur. Arabamızı seçerek en yüksek hızlara çıkmalı, trafikten sakınarak deniz kıyısı, köprü ve birbirinden güzel yollarda hedefimize ulaşmalıyız.  Oldukça hoş üç boyutlu grafikler sunan oyun kolay kontrol yapısı ile de beğeni kazanmaktadır. Telefonumuzu hareket etmek istediğimiz yöne doğru eğerek sağa veya sola dönebilir, ekrana dokunarak arabamızı hızlandırabiliriz. Ne kadar uzun süre hız yaparsak aldığımız puanlar o kadar çok artmaktadır. Önümüzdeki araçları takip ederek ne zaman sağa veya sola döneceğini kestirmeli, yeteneğimiz ve reflekslerimiz sayesinde bu araçları hızlıca geçmeliyiz. Temple Run‘daki yapıyı çok daha hızlı bir şekle sokan oyunda yolumuz üzerindeki altınları toplamalıyız. Topladığımız altınlar sayesinde birbirinden güzel arabaları açarak daha yüksek hızlara çıkabilmekteyiz. Özel ödüllü görevler sayesinde ek puanlar kazanabilir ve yeni arabamıza daha hızlı kavuşabiliriz . Bu hilemizde sonsuz gold mevcuttur oyunu dilediğiniz gibi oynayabilir yeni arabaları dilediğinizce kullanabilirsiniz .


Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar videonun Açıklama Kısmında yer Almaktadır .

Hile Anlatım videosu


4 thoughts on “Android Death Racing 2 Oyunu Sonsuz Gold Hilesi”

  1. Babaoglu bi legend online classic android surumu icin hile bulsanız sevinirim, turkiyenin rakipsiz hile sitesi diyorsunuz da sizin yaptıgınız hileleri 12-13 yaslarında cocuklarda yapıyor daha kaliteli oyunların hilelerini yapın artık

    1. Artık Sistem Bildiğin Gibi Değil 12 – 13 Yaşında Çocuklarda Bizden Gördüklerini Yapıyor 😉 . Böle Olursan Bir yere Varamazsın .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(