Android Contract Kill 2 HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Contract Kill 2 Sonsuz Hile


Android Oyun Hileleri , Android Contract Kill 2 Sonsuz Hile Konusu İle Sizlerleyiz . 


Contract Killer 2, Glu Mobile tarafından hazırlanan ve bir seri katilin oyuncudan canlandırılmasının istendiği aksiyon oyunu.İlk işini almış bir katilden, seri katiller kulübüne yükselmeye kadar birçok aşamanın konu alındığı oyunda, arka arkaya yaşanan heyecan unsurlarıyla keyifli bir yapım Contract Killer 2. Jack adını taşıyan katil, yeri geldiği sniper gibi uzun menzilli silahları kullanırken kimi zaman da yakın bir bölgeden mücadele etmek zorunda kalıyor.Eğlenceli Bir O kadar Zorlayıcı Bir Oyundur Bu Oyunda Sizlere Herşeyi Ücretsiz Herşeyi Satın Alabileceksiniz . Ve Tamamen Ücretsizdir . Tek Yapmanız Gereken Programları İndirmek Videonun Açıklama Kısmında Bulabilirsiniz . Haydi Hilemize Geçelim .

Hile Anlatım Videosu


5 thoughts on “Android Contract Kill 2 Sonsuz Hile”

  1. Son zamanlarda bir çalışma yapıyorlar sanırım F***** kullandığım zamanda Google Playstore durduruldu hatasıyla karşılaşıyorum özellikle bu Google Playstore’un 5.1 güncellemesinden sonra oldu. Eğer F***** kullanacaksam Google Playstore’un güncellemesini kaldırıp fabrika ayarlarına sıfırlayarak kullanabiliyorum yoksa oyun içi altın vb. satın alımlarda çökmeye uğradığını gördüm sadece kendi telefonumda değil başka telefonlarda da aynı problem mevcut. Çözümü lucky patcher’ın bir önceki Google Playstore versiyonuna patcherlı bir vaziyette geçmekte buldum. Programlara karşı bir önlem alınıyor ve Google Playstore ayda 1 kendini güncellemeye almış durumda inşallah bir fixlenme durumuyla karşılaşmayız hadi hayırlısı.

  2. Ya arkadaşlar şu programın neden çalışmadığı hakkında bilgisi olan varmı bluestacksta ne zaman denesem versiyon yükselt yazıyo açamıyorum siz nasıl açtınız merak ediyorum bi yardım ederseniz sevinirim

  3. sailing world android oyun gp yok oyun ortalıkda varmış bi hile ama ben bulamadım offff

  4. Elinize kolunuza sağlık, hemen yapalım bakalım.

    Birde hocam bugün içerisinde skaylanders level vb. başka hileler varsa atarsanız makbule geçer hayırlı geceler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(