Android Champ Man 15 HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Champ Man 15 Hilesi


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Champ Man 15 Oyunu Hile Konusu İle Sizlerle Trgala Ekranlarındayız .

Champ Man 15, en iyi futbol yönetimi sezonunu mobil ortama getirmek için hazır! Geliştirilmiş taktik kontrolü ve maç motoruyla yepyeni bir futbol yönetimini heyecanına hazır olun.

İçerisinde 23 farklı ligden 440’tan fazla kulübü içeren Champ Man 15, Android cihazlarınız için özel optimize edilerek çok hızlı ve rahat bir oynanış sunuyor. Dünyaca ünlü oyunda binlerce sözleşme imzalayabilecek oyuncuları takımınıza kazandırın, geliştirin, dilerseniz özel antreman programları ve taktikler oluşturun. Takım performansını etkileyecebilecek her şey Champ Man 15’de seçilebilir olarak karşımıza sunuluyor.


Oyunun en güzel taraflarından biri de bir futbol menajerlik oyunu olarak takımın tüm duygu ve tansiyonunu size olduğu gibi aktarması. Vereceğiniz her karar ve uygulayacağınız her taktik bireysel oyunculardansa tüm takıma etki ediyor. Bu sayede ligde kariyerinizi tırmanmaya çalışıyorsunuz.

Kariyer Sahibi Olmak Oyunda Bile Olsa Çok Zorlayacaktır . Oyunu Emekle Oynamak Bir Süre Sonra Sıkılma Belirtileri Verebilir Bu Yüzden Sizler İçin Hazırlamış olduğumuz Hilemiz Tekrar Yayına Girer . Arkadaşlar Hileyi Yapmak İçin Hile Anlatım Videosunu İzleyebilir Ayrıca Gerekli Dosya Ve Programlara Ulaşmak İçin Videonun Açıklama Kısmından İndirme Bağlantılarına Ulaşabilirsiniz . Herkese İyi Eğlenceler İyi Oyunlar Arkadaşlar .

Hile Anlatım Videosu


3 thoughts on “Android Champ Man 15 Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(