Android Bus Rush HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Bus Rush Sonsuz Altın Hilesi


Android Oyun Hilesi, Android Oyun Hileleri , Android Bus Rush Sonsuz Altın Hilesi Sizlerle İlk Ve Tek  Olarak Rakipsiz Hile Sitemizde . İyi Eğlenceler . 

Android Platformundan Ulaşabileceğiniz Sonsuz Koşu Oyun Kategorisinde Yer Alan Android bus Rush Oyunu Artık Hem Daha Kolay Olacak Hemde Eğlenceli .

Bus Rush, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz bir sonsuzkoşu oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda soluk kesen bir maceraya atılmaktayız .

Oyunda seçebileceğimiz dört farklı karakter mevcut. İstediğimizi seçtikten sonra koşmaya başlıyoruz. Tahmin edebildiğiniz gibi rotamız boyunca birbirinden tehlikeli engellerle karşılıyoruz. Bu engelleri aşmak için hızlı çalışan reflekslere sahip olmalıyız. Parmaklarımızı ekranda sürükleyerek karakteri yönlendirebiliyoruz.


Gayet eğlenceli olan bu oyunda sizler için bir çok Android İşletim Sistemine sahip bir oyunlarda hileler verdik ve devam ediyoruz . Hız kesmeden Sitemizen Bir Çok Hileye Ulaşabilirsiniz .

Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında Yer Almaktadır .

Hile Anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(