Android Blitz Crank's HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Blitz Crank’s Sonsuz Para Hilesi


Merhaba Trgala Takipçileri Android Oyun Hileleri Kategorisinde Yeni Hile Olarak Yer Alacak Olan Mobil İlerlemeli Aksiyon Oyun Hilesi İle Karşınızdayız .

Android Blitz Crank’s ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz birside scroller olan Blitzcrank’s Poro Roundup, Riot Games’in düzenlemiş olduğu League of Legends Arcade kutlamalarına özel olarak geliştirilmiş ve sınırlı bir süre içerisinde indirilebilecek bir oyun. 21 Eylül 2015 tarihine kadar indirilebilecek olan Blitzcrank’s Poro Roundup’da robotik golem kahramanımız Blitzcrank’ın serüvenine tanık oluyoruz. Oyunda bütün olaylar Blitzcrank’ın sevimli dostları olan poroların Baron Nashor tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. İyi niyetli golemimiz ise poroları kurtarmak için harekete geçiyor ve macera başlıyor. Blitzcrank’ı yönlendirmek ve düşmanlarıyla mücadele etmesine yardımcı olmak ise bize düşüyor.


Blitzcrank’s Poro Roundup boyunca 11 farklı seviyeyi ziyaret ediyoruz. Bu maceramızda dev bir yaratık peşimizden sürekli bizi kovalarken poroları toplamaya çalışıyoruz. Ayrıca çeşitli güçlendirmelerle süper yetenekler kazanabiliyoruz. Oyun içinde 4 farklı League of Legends kahramanından birini seçebiliyoruz. Bu kahramanlar için farklı kostüm seçeneklerine de sahibiz. Harika grafikler ile süslenmiş bu oyunda sizlere harika bir hile hazırladık umarım beğenirsiniz fazla konuyu saptırmadan direkt hileye geçmek istiyorum . Hile videosunu izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz .

Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Bölümünde Bulunmaktadır .

Hile Anlatım Videosu


1 thought on “Android Blitz Crank’s Sonsuz Para Hilesi”

  1. Bi Ara Bu Programı Nasıl Çalıştıracağımızı Da Gösteren Bi Video Çek Kardeşim Pardon Ama Bu Kadar Video Çekiosun Ben Hileyi İndiriyorum Root Felanda İstior Ben O Sorunu Nasıl Çözücem !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(