Android Animoys Ravenous HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Animoys Ravenous Sonsuz Hile


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Animoys Ravenous Hilesi Sizlerle Android Hile Kategorisinde Yerini Alıyor . 

Animoys: Ravenous, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir sonsuz koşuoyunu. Bol miktarda aksiyon içeren yapısıyla öne çıkan bu oyunda karınları acıkan ve yiyecek bir şeyler bulmak için yollara dökülen Animoys’ların kontrolünü ele alıyoruz.


Animoys isimli bu sevimli karakterleri kontrol edebilmek için ekrana kısa dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Ekrana her bastığımızda söz konusu karakterler zıplıyor. Engellere takılmadan en kadar uzun süre boyunca ilerlersek alacağımız puan da aynı ölçüde yüksek oluyor. Animoys: Ravenous’ta 50’den fazla görev var. İşin en iyi yanı da bu görevlerin 18 farklı dünyada geçiyor olması. Bu sayede monotonlaşmadan uzun süre boyunca oyunu oynayabiliyoruz. Bu kadar çok oyuncu kitlesi arasında ezik kalmayı istemeyiz herhalde . Sizler için hazırlamış olduğumuz ful paket hilemizde sizlere oyunda herşeyi nasıl sınırsız yapacağınız anlatıyoruz . Bunun için tek yapmanız gereken hile anlatım videosunu izlemek ve gerekli programları videonun açıklama kısmından ulaşarak detaylı bir hile yapımına geçebilirsiniz haydi hilemize geçelim arkadaşlar . İyi Hileler . Trgala Keyifli Oyunlar Diler .

Hile Anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(