Android Angry Birds 2 HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Angry Birds 2 Oyunu Taktik


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri, Android Angry Birds 2 Oyunu Taktik , Android Angry Birds 2 Hilesi , Android Angry Birds 2 Hileleri Ve Daha Fazlası Her Zaman Rakipsiz Tek Hile Sitemizde . 

Star Wars İle Dopdolu Maceraya Hazır mısınız ? 

Tüm Zamanların En İyi Mobil Oyunu Olan Angry Birds Bir çok Mobil Platformunda İlk Sıralarda Yarışı Tamamlıyordu . Angry Birds’ün yeni sürümü de yayınlandı ve artık Androidcihazlarda oynanabilir durumda. Angry Birds: Star Wars 2adı altında yayınlanan oyun sayesinde Yıldız Savaşları’nın en popüler karakterlerinin güçlerine sahip olabiliyor ve İmparatorluk taraftarı domuzlara karşı büyük bir mücadele içerisine girebiliyorsunuz.

Ancak bu seferki oyunda isteyenler Pork Side yani domuzların tarafına da geçebiliyorlar ve karanlık taraf için savaşabiliyorlar. Görsel anlamda yine başarılı olan oyunun ses efektleri de Star Wars’tan alınmış ve oldukça kaliteli.


Toplamda 30’dan fazla oynanabilir karakter barındıran oyun, böylece herkesin kendine uygun kahramanı seçmesine izin veriyor. İsterseniz bir Jedi, isterseniz de Sith olarak oyunu tamamlama şansı sayesinde herkes en sevdiği tarafı oyunda canlandırabiliyor. Oynanış olarak eski oyunlardan çok büyük farklar bulunmuyor ancak hem daha rafine kontroller hem de bir kaç ekleme sayesinde çok daha oynanabilir bir hale gelmiş diyebilirim Angry Birds Star Wars 2 için. Harika grafikleri ve bir çok kişinin oynadığı ve bir süre sonra hileye başvurduğu bu gündem oyunda sizlere güzel bir taktik veriyoruz . Dilediğinizce yapabileceğiniz bu taktik Videoyu İzleyerek Yapabilirsiniz .

Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında yer Almaktadır .

Hile Anlatım Videosu


2 thoughts on “Android Angry Birds 2 Oyunu Taktik”

  1. Geri dönüş yapmanız ilgili bir site yöneticisi olduğunuzu gösteriyor, tabi ki sevmediğiniz oyuna hile yapın diyemem sizin adınıza ve çoğunluğa dayalı bir istek olmadan da siz tek bir kullanıcı isteği ile hareket edemezsiniz. İsteğimi daha öncede yaptım ancak bir geri dönüş olmadığı için acaba gözden mi kaçtı ? diye düşündüm olabilir insanlık hâli yorumlar gayet tabii gözden kaçabilmekte diğer siteleride sizi de biliyoruz hocam kimin bunu kâr için yaptığını kimin yapmadığını da biliyoruz. Ben bu siteye girdiğimde güvenle indiriyorum paylaşılan dosyaları, işin içinde TRGALA var ise sonuç alınabilecek oyun açıklarının olduğunu insanlarda bu düşünceyi oluşturabilmeniz bile gerçekten güzel mesajıma cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum, umarım sizi daha güzel yerlerde daha farklı projelerde de görürüz.

  2. Hocam öncelikle sunduğunuz hileler için size ne kadar teşekkür etsem, etsek azdır. Ancak istekleri gözden mi kaçırıyorsunuz yada ilgili oyun için bir method mu bulamıyorsunuz bilemesem de, Frontline Commanda WW2 oyunu için hile yapabilir iseniz gerçekten çok işimize yarayacak GLU’nun yaptığı oyunları ne yazık ki para basmadan oynayabilmenin mümkünatı yok sizden tek isteğim bu olacak dikkate alırsanız sevinirim. Türkiye’de TRGALA kadar ayrıntılı hile paylaşan bir site olmadığı gibi, elinize su dökmeye çalışanların amaçları da başarısızlıkla sonuçlanacak, durum böyle olunca sizin dışınız da hiçbir siteye güvenemiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(