Android Amazing Run HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Amazing Run Oyunu Sonsuz Hile


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hilesi , Android Amazing Run Hilesi , Android Amazing Run Hileleri  , Android Amazing Run Sonsuz Hile , Android Amazing Run Herşey Sınırsız Hile Konusu İle Sizlerleyiz Arkadaşlar .

İnanılmaz Harika Bir Kaçış Ve Adrenalin Dolu Bir Macera Oyunu Amazing Run Kısa Bir Tanıtım Ve Ardından Sonsuz Hile Konusuyla Sizlerle Olacaktır  . 

Amazing Run 3D eğer heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz denemekten keyif alabileceğiniz bir mobilbeceri oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz birsonsuz koşu oyunu olan İnanılmaz Kaçış‘ta dünyanın en ünlü yetenek şovuna katılan kahramanları yönetiyoruz. Kahramanlarımız bu yarışmalarda atletik yeteneklerini sergileyerek en yüksek puanı toplamaya ve seyircileri etkilemeye çalışıyorlar. Bize de kahramanlarımızı yönlendirerek eğlenceye ortak olma işi düşüyor.


Amazing Run 3D’de sadece koşup atlamıyoruz. Oyun için tasarlanan özel yarış alanlarında zorlu engeller bizi bekliyor. Biz koşarken dev balyozlar yolumuz üzerinde sallanarak bizi suya düşürmeye çalışıyor. Kimi zaman küçük platformlar üzerinde zıplayarak yüksek ve dar yollar üzerinde ilerlemeye, üzerimize devrilen fıçılardan kaçmaya, dar halkaların içerisinden geçmeye çalışıyoruz. Ayrıca ağırlığa göre alçalan platformlarda dengeli bir şekilde ilerlememiz de gerekiyor. Bütün bu engelleri aşabilmekiçin hızlı ve dikkatli bir şekilde oynamamız gerekecek . oyun ilk başlarda oldukça eğlenceli geliyor lakin ilerleyen bölümlerde takılıp kalıyoruz  biliyoruz ki hileye başvuruyoruz ve sizler için bir video hazırlıyoruz . Her Türden Oyun Hilesi Bulunan Sitemizde Android Amazing Run Herşey Sınırsız Hilesi Sizlerle Birlikte .

Not  :  Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında Yer Almaktadır . Daha Fazlası İçin Sitemizde Ayrılmayın .

Hile Anlatım Videosu Sizlerle .


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(