Android Alien Creeps HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Alien Creeps Herşey Sınırsız Hilesi


Alien Creeps TD, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir kule savunma oyunudur. Oyunun konusuna göre uzaylılar dünyayı istila etmeye gelmişler ve sizin de dünyayı kurtarmak için onlarla mücadele etmeniz gerekiyor.

Amacınız kurduğunuz kulelerle size dalga halinde saldıran uzaylıları yenmek. Bunun için de pek çok kule çeşidi bulunuyor. Bunlar arasında en ilginci ve oyuna renk katanı ise Tesla kuleleri diyebilirim. Etkileyici görselleri ve animasyonları ile de dikkat çeken oyunda 3 farklı oyun modu var. Böylece uzunca bir süre bu oyunla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyundaki Özellikler Şu Şekilde

  • 3 oyun modu.
  • Farklı savaş alanları.
  • Farklı kule çeşitleri.
  • 2 dakikalık savaşlar.
  • 25 adet savaş.
  • Kuleleri geliştirme ve yenilerini açtırma.

Oyun Özellikleri Bu Şekilde Bir de Hileden Bahsedelim . Alien Creeps Oyununda Özel Gerekli Etmenlerden İstediğiniz Kadar Yapabileceksiniz . Hemde Sonsuz Bir Şekilde . Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Bu Hileyi kapanmadan yapın .

Not : Android Oyun Hilelerin Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında Yer ALmaktadır .

Hile Anlatım Videosu


3 thoughts on “Android Alien Creeps Herşey Sınırsız Hilesi”

  1. Senin bize anlattığın elmas ve para olayını nasıl ve ne şekilde yapacağımızı ve de o sağ üst köşede bulunan anahtari nasıl alacağımız konusunda sizden daha ayrıntılı bilgi talep ediyorum.lutfen gereken hassasiyeti göster ve bizimle irtibata geçiniz…

  2. Hocam Bunu Guzel Anlatmişsinda Senın Telefon **** birde olmayanları dusun onları nasıl yapıcaz bı yardım edermısın 🙂 şimdiden kolay gelsin..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(