Android aa HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android aa Bölüm Hilesi


Geçilmesi İmkansız Diyeceğiniz Bölümlerle Karşılaşacağınız Harika Beceri Oyunu Ve Neredeyse Tüm Hileleri 5 Senedir Ücretsiz Sunan Trgala’dan Herkese Merhaba Arkadaşlar . 

aa, ilk açtığınızda anlamsız gelecek ancak oynadıkça oynamak isteyeceğiniz, gitgide zorlaşan bölümleri ile sizi içerisine çekecek bir beceri oyunu. iPhone ve iPad’inizdeücretsiz oynayabileceğiniz oyunda kimi zaman geçilmesi imkansız diyeceğiniz yüzlerce bölüm bulunuyor.

aa, kolay gibi görünen ancak oynadıkça zor olduğunu kavrayacağınız oyunlardan biri. Oyunu ilk açtığınızda sürekli dönen bir platform ve de sayılar ile karşılaşıyorsunuz. Amacınız elinizdeki sayıları dönen platformda uygun boşluğa yerleştirmek. Ancak dönen platform siz bölüm geçtikçe daha da hızlanıyor ve yerleştirmeniz gereken sayı adedi çoğalıyor. İlk bölümlerde hızlı hızlı yerleştirdiğiniz sayılar ilerleyen bölümlerde sizi düşünmeye zorluyor ve bazı bölümleri birden fazla defa oynamak durumunda kalabiliyorsunuz. Tabii ki zorlandığınız bölümde para vererek bölümü atlayabilmeniz veya tüm bölümleri açmanız mümkün ancak oyundan zevk almak istiyorsanız bunu harcama yapmamanızı tavsiye ederim. Kısa sürede bağımlısı olacağınız ve kesinlikle sabır gerektiren bir beceri oyunu olan aa, ön yargı ile yaklaşmamanız kesinlikle denemeniz gereken bir yapılmış oyundur . Kısaca Oyun Sinir Bozan Bağımlılık Yapan Çok güzel oyunlardan Biri Diyebiliriz Yakında Tüm Serilerini Sizlere Vereceğiz


Not : Android Oyun Hilelerinde Teknik Nedenler İle Gerekli Hile Dosyaları ve Programları Videonun Açıklama Kısmından Ulaşabilirsiniz . Ayrıca aa Oyunun Tüm Serisinin Hileleri Her Gün Sizlerle Olacak!

Hile Anlatım Videosu


5 thoughts on “Android aa Bölüm Hilesi”

    1. DonsuzCowboy derleme Sürümüne 2-3 kez tıklayın kendisi otomatik olarak yeni sürüme güncelleme yapacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(