Android 2020 My Country HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android 2020 My Country Sınırsız Altın – Para – Level Hilesi


Android Oyun Hileleri , Android 2020 My Country Sınırsız Altın – Para – Level Hilesi Trgala.com Hilenin Adresinde Sizlerle .

Merhaba Arkadaşlar Bir çok Android Oyun Hilesi Vermeye Devam Eden Sitemizde Bugün Sizlere Android 2020 My Country Kendi Şehrinizi Yaratacağınız .
zevkinize Göre Genişlemeler Yapıp Bir çok inşa Çalışmaları Yaparak Oyunumuzu oynuyoruz . Kitle Bakımından Büyük Bir Rol oynayan bu oyunu çoğunuz biliyorsunuzdur . Hile Yapımı Basittir Android Cihazınızdan Yapmak İsterseniz  Oyunu açıyorsunuz ve Hileyi Dilediğinizce yapıyorsunuz .. Haydı Hilemize Geçelim Arkadaşlar . Hile Yapımı Basittir Ve Tek Yapmanız Gereken Hile Anlatım Videosunu İzlenek ve Ardından Dilediğinizce hilemizi Yapmaktır . İyi Hileler.


 

Hile Anlatım Videosu


10 thoughts on “Android 2020 My Country Sınırsız Altın – Para – Level Hilesi”

  1. Evet arkadaşlar, profile blocked yasağını kaldırmayı anlatayım sizlere birçok kişiyede faydası olacaktır. Sadece bu oyun için değil android platformunda online olarak banlandığınız her oyun için geçerli, bildiğimiz gibi her android cihazın bir ıd si vardır arkadaşlar bu ıd cihazı sıfırladığınızda otomatik olarak atanır.

    Titanium Backup Pro apk indiriyoruz, uygulamayı açtıktan sonra menu kısmına geliyoruz change android ıd kısmından yeni random bir ıd ataması yapmasını istiyoruz cihaz yeniden başladıktan sonra bizi banlayan bu embesil firmaya bir güzel selam ediyoruz ve kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ama benim size tavsiyem sabah yapın bu hileyi aynı bubble witch saga 2 oyununda olduğu gibi belirli bir saat farkı var. yoksa benim gibi ban yersiniz. 🙂

    Youtube’a girip how to change android ıd yazarsanız gerekli anlatım çıkacaktır. Hadi hepinize iyi eğlenceler, konuyu açan arkadaşa hürmetlerimle..

  2. Oyun sıkı bir denetim altında arkadaşlar, altın hilesinin dozunu fazla kaçırmayın derim yoksa profiliniz banlanabiliyor.

  3. bende güncel gamekiller var trgala adına uplad ettim izin verirseniz paylaşabilirim çünkü gamekiller açılmıyor

  4. ve bu game killer programı güncelleme istiyor bunun güncel sürümü varsa linkini paylaşırmısınız telekkürler kolay gelsin iyi çalışmalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(