AlphaBetty Saga HileleriFacebook Oyun Hileleri

AlphaBetty Saga Oyunu Gold Hilesi


AlphaBetty Saga Hilesi , AlphaBetty Saga  Hileleri , AlphaBetty Saga Gold Hilesi , AlphaBetty Saga  Oyunu Programsız  Gold Hilesi Sizlerle Trgala’da

King Game Firmasının Yapmış Olduğu Candy Crush Saga Gibi En Popüler Facebook Kitlesini Oluşturan Yeni Bir Oyun Daha AlphaBetty Saga Hile Dolu Hemde İlk Defa Verilen Hilelerin Ardından Facebook Oyun Üzerinden de Yapabileceksiniz .

AlphaBetty Saga, Candy Crush Saga gibi popüler mobil  Ve Facebook oyunların yaratıcısı KingGame tarafından geliştirilmiş bir başka Oyun Hileli Sizlerle .

Android ve Facebook Üzerinden oynayabileceğiniz bir kelime oyunu olan AlphaBetty Saga’da Alpha, Betty ve Barney adlı kahramanların hikayesi konu alınıyor. Sevimli birer fare olan kahramanlarımız Herşey Ansiklopedisi’ni oluşturmak için yeni kelimeler bulmak zorundalar. Bu iş için de dünya turuna çıkıyorlar ve gizlenmiş olan yeni kelimeleri bularak ansiklopedilerine dahil ediyorlar. Maceraları boyunca özel karakterleri toplayabiliyorlar ve bu sayede işleri kolaylaşabiliyor. AlphaBetty Saga’da oyun tahtası üzerine harfler rastgele bir düzenle yerleştiriliyor. Biz bu harfleri birleştirerek gizli olan kelimeleri ortaya çıkarıyoruz. Her bölümü tamamlamak için belli sayıda kelimeyi ortaya çıkarmamız gerekiyor. Oyun İngilizce olduğu için kelimeleri ortaya çıkarmakta zorlanabilirsiniz; fakat İngilizce öğreniyorsanız AlphaBetty Saga kelime dağarcığınızı geliştirmek için güzel ve eğlenceli bir yöntem olabilir. Gayet güzel ve faydalı olabilir sizler için hatta ilerleyen bölümlerde hileye başvuracağınız için şimdiden hilesini veriyoruz . Daha önce Android Platformu İçin Yapmış Olduğumuz Hileye de Android Oyun Hileleri Kategorimizden Ulaşabilirsiniz .


Facebook AlphaBetty Skor Ve Hamle Hilesi Tıklayarak Hileye Gidin
Android AlphaBetty Sonsuz Gold Hilesi Tıklayarak Hileye Gidin

Not : Programsız Bu Hilemizde Rahatlıkla İstediğiniz Kadar Gold Kasabilirsiniz .

Hile Sitesi Tıkla 

AlphaBettySaga Programsız Ve Sonsuz Gold Hilesi Nasıl Yapılır ? İzlemeniz İçin Hile Videosu


1 thought on “AlphaBetty Saga Oyunu Gold Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(