AlphaBetty Saga HileleriFacebook Oyun Hileleri

AlphaBetty Saga Hilesi


KingGame Firmasının Yepyeni Oyunu Alpha Betty Saga Bu Oyunda Saklı Kelimeleri Bulmaya Çalışıyoruz . 

AlphaBetty Saga, Candy Crush Saga gibi popüler mobil oyunların yaratıcısı King.com tarafından geliştirilmiş bir başka  bulmaca oyunu Olarak Şimdi Piyasada . . .

AlphaBetty Saga’da Alpha, Betty ve Barney adlı kahramanların hikayesi konu alınıyor. Sevimli birer fare olan kahramanlarımız Herşey Ansiklopedisi’ni oluşturmak için yeni kelimeler bulmak zorundalar. Bu iş için de dünya turuna çıkıyorlar ve gizlenmiş olan yeni kelimeleri bularak ansiklopedilerine dahil ediyorlar. Maceraları boyunca özel karakterleri toplayabiliyorlar ve bu sayede işleri kolaylaşabiliyor.


AlphaBetty Saga’da oyun tahtası üzerine harfler rastgele bir düzenle yerleştiriliyor. Biz bu harfleri birleştirerek gizli olan kelimeleri ortaya çıkarıyoruz. Her bölümü tamamlamak için belli sayıda kelimeyi ortaya çıkarmamız gerekiyor. Oyun İngilizce olduğu için kelimeleri ortaya çıkarmakta zorlanabilirsiniz; fakat İngilizce öğreniyorsanız AlphaBetty Saga kelime dağarcığınızı geliştirmek için güzel ve eğlenceli bir yöntem olabilir. Ayrıca Hileye Başvurduğumuzda Trgala En İyi Yoldaştır . İlk Defa Sitemizde Vereceğimiz Skor Hamle Hilesi Ve Devamı Gelmesiyle Oyunda Çok İlerleyeceksiniz . Şimdilik Skor Hamle Hilemizi Denemeyi Unutmayın . İyi Hileler .

Cheat Engine İle Yapılmaktadır Yoksa İndirmek İçin Tıkla

Sizler İçin Hazırlanmış Olan Hile Anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(