Agar io HileleriFacebook Oyun Hileleri

Agario Bot 2016


Agario Hilesi, Agario Hileleri, Agario Hile, Agario Hile 2016, Agario Bot Hilesi, Agario Bot, Agario Bot 2016, Agario LoressimaBOT Ve Daha Fazla Hile İçin Trgala’dan Ayrılmayın.

 

Agar.io Oyunu Tarayıcı Üzerinden Veya Mobil Platformdan Oynayabileceğiniz Online Bir Oyundur . Oyunda Büyük Balık Küçük Balığı Yer Felsefesi Edinmiştir . Siz Bir Balon Olarak Yemleri Ve Sizden Küçük Olan Balonları Yiyebilirsiniz . Ayrıca Sizden Kaçanları Eğer Kaçan Kişi Sizin Balonunuzun Yarısından Küçükse Space Tuşuna Basarak O Kişinin Yanına Bölünüp Rahatça Yiyebilirsiniz . W Tuşu İle İstediğiniz Birisine Fare İmlecini Götürüp Küçük Bir Balon Gönderebilirsiniz . Böylece Oda Size Gönderecektir Ve Oyunda Arkadaş Olup Sizden Büyük Olanları Yiyip Gelişebileceksiniz . Bu Botumuzda İse İstediğiniz Kadar Bot Atabilirsiniz . Bu Botlar Kendi Kendini Geliştireceği İçin Sizin Daha Çok Ve Daha Hızlı Büyümenize Yardımcı Olacaktır .

Not : Sadece Parti’de Çalışmaktadır . Yeni Agario Konuları İçin Takipte Kalın.


Videonun Açıklama kısmında Botun Linki Bulunmaktadır. Teknik Sorunlar Nedeniyle Sitemizde Verememekteyiz. İyi Eğlenceler.

Chrome İçin TIKLA

Anlatım Videosu


1 thought on “Agario Bot 2016”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(