Oyun Tanıtımları

Agar io Oyun Tanıtımı


Selam Arkadaşlar Bugün Sizlere Agar io Oyununu Tanıtıyoruz . Ayrıca Verilen Bilgiler İle Taktikler Uygulayabilirsiniz .
Agar Herhangi Bir Tarayıcı (Chrome,Mozilla vb) Üzerinden Multiplayer (Çok Oyunculu) Oynanan Bir Oyundur. Oyundaki Asıl Amaç İlk Başta Baloncukları Yiyerek İyi Bir Puana Gelmek Sonrasında İse Oyuncuları Yiyerek Sıralamada En Üst Noktaya Çıkmakdır . Bir Oyuncu Bu Oyuna Hem Bilgisayardan Hem Tabletten Hemde Telefondan Bağlantı Yapabilir . Oyuna Girişte İstediğiniz Nick (Takma İsim)’i Yazıp Girebilirsiniz .

Oyuna Girişte Birde Skin Barından Yani Resimli Nickler Vardır Bunlar Sınırlı Nicklerdir Bunları Oyunun Sitesinde Bulabilirsiniz. Oyun’a Girişte Dört Tane Mod Vardır Bunlar Sırasıyla FFA , Teams , Experimental , Party Modlarıdır . FFA Modunda Herkez Tek Kapışır Yani Bir Takım Olmaz Grublaşmaların Görüldüğü Bir Moddur . Bu Modda Mayınlar Vardır . Üzerinden Geçtiğiniz An Dağılırsınız . Amaç Sıralamada Üst Noktalara Çıkmaktır . Teams Modunda 3 Tane Takım Vardır Bunlar Mavi Kırmızı Yeşildir . Bir Oyuncu Teams Mod’a Bağlandığı Zaman Sistem Onu Rastgele Bir Reng’e Atar Ve Karşı Renkleri Yemeyi Ön Görür . Teams Modunda Kendi Rengini Yiyemezsin Yani Mavi İsen Mavileri Yiyemezsin Yeşil Veya Kırmızıları Yemeye Çalışırsın . Bunda Amaç Karşı Renkleri Yiyerek Skor Tabelasında Reng’ini %100 lük Seviyeye Çıkarmaktır . Experimental Mod Yani Deneysel Moddur . FFA Modu Gibi Herkez Tekdir . Çoğu Yerde Mayınlar Olur Bu Mayınlar Yeşildir . Eğer Mayınlardan Büyük İsen Üzerinden Geçtiğin Anda Bir Patlama İle Seni Dağıtır Ama Tamamen Bitirmez Amaç Baloncukları Yiyip Büyüyüp Ölmemekdir .


Party Modu Genelde Grublaşmaların Olduğu Bir Moddur . Bu Modda Arkadaşlarınızı Çağırabilirsiniz Yada Herhangi Bir Arkadaşınızın Oyununa Girebilirsiniz . Amaç Sıralamada En Üst Noktalara Çıkmaktır . Oyunun Orjinalinde 8 Tane Server Vardır Bunlara İstediğiniz Gibi Girebilirsiniz . Bu Serverlar Ya Bir Ülkeyi Ya Bir Bölgeyi Temsil Edebilir . Oyunun Oynaşına Geçersek Oyun Fare Ve Klavye İle Oynanıyor . Fare Sağ Sol Ger İleri W= Yardım Parçası Arkadaşınız İçin Onu Büyütür Space = Bu Sizden Küçük Bir Parçayı Yemek İçin Kullanılır Üzerinize Sizden Parça Yollar Ve Onu Yersiniz .

Oyundan Taktikler Arkadaşlar İlk Olarak Bir Mayına Sığacak Kadar Büyüyün Arkanıza Bölünse Sizi Yiyemeyecek Birini Takın Ve Mayının İçinden Geçin Eğer Sizi Takip Ederse Bölüncek Ve Sizden Küçük Olacaktır Sizde Onu Yiyip Daha Fazla Büyeyeceksiniz. Taktik 2 Arkadaşlar Oyunda Dost Herzaman İyidr Mesela Senden Biraz Daha Büyük Biri Peşinde Tam Yiyecek Arkadaşınız Size W atıyor Ve Onu Yiyiorsunuz Ve Daha Fazla Büyüyorsunuz.

Daha Önce Verilen Hilemize Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz . 


1 thought on “Agar io Oyun Tanıtımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(