Android aa HileleriAndroid Oyun Hileleri

aa Programsız Bölüm Geçme Hilesi


AA Oyunu bildiğiniz Üzere Android Platformunda 1. sırada Olan Bir Oyun . Bu Sefer  Oyunun Açığı İle Sizlerle Trgala.com Adresindeyiz . 

Geçilmesi İmkansız Diyeceğiniz Bölümlerle Karşılaşacağınız Harika Beceri Oyunu Ve Neredeyse Tüm Hileleri 5 Senedir Ücretsiz Sunan Trgala’dan Herkese Merhaba Arkadaşlar . 


aa, ilk açtığınızda anlamsız gelecek ancak oynadıkça oynamak isteyeceğiniz, gitgide zorlaşan bölümleri ile sizi içerisine çekecek bir beceri oyunu. iPhone ve iPad’inizdeücretsizoynayabileceğiniz oyunda kimi zaman geçilmesi imkansız diyeceğiniz yüzlerce bölüm bulunuyor.

aa, kolay gibi görünen ancak oynadıkça zor olduğunu kavrayacağınız oyunlardan biri. Oyunu ilk açtığınızda sürekli dönen bir platform ve de sayılar ile karşılaşıyorsunuz. Amacınız elinizdeki sayıları dönen platformda uygun boşluğa yerleştirmek. Ancak dönen platform siz bölüm geçtikçe daha da hızlanıyor ve yerleştirmeniz gereken sayı adedi çoğalıyor. İlk bölümlerde hızlı hızlı yerleştirdiğiniz sayılar ilerleyen bölümlerde sizi düşünmeye zorluyor ve bazı bölümleri birden fazla defa oynamak durumunda kalabiliyorsunuz. Sinir Bozan Derecede Bir Oyun Diyebiliriz .Şu Sıralar Bir Çok Android Platformunda Bulabileceğiniz Ve Tüm Herkesin Bildiği 1. Sıraya Adını yazdıran aa Oyununda Bu Sefer İse Programsız Ve Hiç Bir Özellik Gerektirmeyen Oyun açığı İle sizlerleyiz İlk Defa Trgala.com Adresinde Sizlerle .

Hile Anlatım Videosu


5 thoughts on “aa Programsız Bölüm Geçme Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(