8 Ball Pool HileleriFacebook Oyun Hileleri

8 Ball Pool Menzil Hilesi


8 ball Pool menzil hilesi ile sizlerleyiz.

Arkadaşlar 8 ball pool oyunu oynuyabilceğiniz en iyi bilardo oyunlarından bir tanesidir.Oyunumuzdaki amac topları deliklere sokmaktır.Toplar sırasıyla sokulmalidir.En önemli top siyah ve beyaz toptur.Eğer bu toplardan siyah olanını deliğe diğer topları sokmadan sokarsak oyunu kaybederiz onun için çok dikkat etmeliyiz aksi taktirde oyun kaybedebiliriz.Beyaz topu sokarsakta oyundaki elimiz rakibimize geçer ve o topu istediğin yerden başlatabilir buda onun için çok büyük avantaj olur çünkü rakibimiz bir topu sokmak için kendini garantiye almiş olur.Onun için çok dikkat etmemiz gerekir ve topun gideceği iyi hesaplamamız gerekiyor.Veyatta onun yerine vereceğimiz menzil hilesini kullanabilirsiniz.Bu sizin topu atacağiniz yeri size gösterir ve topu deliğe sokmanız için çok büyük bir olana sağlar.

Video’yu İzleyemeyenler : 

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Youtube Kapandı Hilemizi Böyle Yapıyoruz İlk Olarak Charles Programı Yüklü Değilse Yukarda Linki Var Yükleyin Arkadaşlar. Sonra Size Vereceğim Dosya’yı İndiriyorsunuz.  Google Chrome’yi Açıyoruz Geçmiş’e Gelip En Baştan İtibaren Sadece Önbellek Resimler ve Dosyaları İşaretleyip Baştan İtibaren Siliyoruz Sonra Charles Programı’mızı Açıyoruz ve Oyunumuza Giriş Yapıyoruz Arkadaşlar Oyunumuza Miniclip’tan Giriş Yapıyoruz Facebook’tan Hile Olmuyor Miniclipten Oluyor Yukardan Giriş Linki Var Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Sonra Oyun Açıldıktan Sonra Menüde Bekletiyoruz Başlamıyoruz Oyuna. Sonra Charles Programına Geliphttp://static.miniclpcdn.com/games/8-ball-multiplayer/tr/game_v.2.8.3 (Bazen en içindede görülebilir. İyice araştırın) Gibi Birşey Swf Olması Lazım En Altta Olacaktır Ona Sağ Tıklayıp Map Local’a Basıyoruz. Bastıktan Sonra Alttan Choose Butonuna Basıp Size Verdiğim Dosyanın İçindekini Seçip Onla Değiştiriyoruz Sonra OK’a Basıyoruz ve Bu İşlemler Bittikten Sonra Tarayıcımıza Gelip Tekrar Geçmişi En Baştan Siliyoruz ve Oyunu Kapatıyoruz Charles’e Gelip Çöp Kutusu İşare’tine Basıyoruz Daha Sonra Tekrar Oyuna Minicliptan Giriş Yapıyoruz ve Oyuna Başlıyoruz Sorunsuz Bir Şekilde Hilemiz Başarıyla Çalışmaktadır Herkese Kolay Gelsin.


Gerekli Program Charles : TIKLA

Gerekli SWF Dosyası : TIKLA

443 Hatasi İçin : TIKLA


9 thoughts on “8 Ball Pool Menzil Hilesi”

  1. merhaba ben bu hile geçen haftaya kadar kullanıyordum ama şimdi charlesi açtığımda oyun sayfası açılmıyor neden olabilir acaba?

  2. ELLERİNE SAĞLIK SÜPER OLUYORDU HALADA OLUYOR AMA SÜRÜM DEĞİŞMİŞ İKİDE BİR UYARI VERİYOR

  3. Üstad Merhaba, Bu çizgiler 100.000’lik odalarda çalışmıyor, Oda kuralı: No Guidlines
    Bununda üstesinden gelebilirmiyiz ? 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(