8 Ball Pool HileleriFacebook Oyun Hileleri

8 Ball pool menzil hilesi 29 mayıs


Yine geldik bir 8 ball pool hilesine. Çok özlediniz değil mi?

Sanırım oyunda en önemli noktalardan birisi kesinlikle topları kolayca sokmak. Peki ya nasıl sokacağız? İşte burada trgala yine öne çıkıyor. Türkiye de sadece trgala.com bünyesinde bulunan hilelerle oyunlar daha bir zevkli. Hilemize geçelim.

Güncelleme tarihi: 29.05.2014

Video’yu İzleyemeyenler : 

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Youtube Kapandı Hilemizi Böyle Yapıyoruz İlk Olarak Charles Programı Yüklü Değilse Yukarda Linki Var Yükleyin Arkadaşlar. Sonra Size Vereceğim Dosya’yı İndiriyorsunuz.  Google Chrome’yi Açıyoruz Geçmiş’e Gelip En Baştan İtibaren Sadece Önbellek Resimler ve Dosyaları İşaretleyip Baştan İtibaren Siliyoruz Sonra Charles Programı’mızı Açıyoruz ve Oyunumuza Giriş Yapıyoruz Arkadaşlar Oyunumuza Miniclip’tan Giriş Yapıyoruz Facebook’tan Hile Olmuyor Miniclipten Oluyor Yukardan Giriş Linki Var Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Sonra Oyun Açıldıktan Sonra Menüde Bekletiyoruz Başlamıyoruz Oyuna. Sonra Charles Programına Geliphttp://static.miniclpcdn.com/games/8-ball-multiplayer/tr/game_v.2.8.3 (Bazen en içindede görülebilir. İyice araştırın) Gibi Birşey Swf Olması Lazım En Altta Olacaktır Ona Sağ Tıklayıp Map Local’a Basıyoruz. Bastıktan Sonra Alttan Choose Butonuna Basıp Size Verdiğim Dosyanın İçindekini Seçip Onla Değiştiriyoruz Sonra OK’a Basıyoruz ve Bu İşlemler Bittikten Sonra Tarayıcımıza Gelip Tekrar Geçmişi En Baştan Siliyoruz ve Oyunu Kapatıyoruz Charles’e Gelip Çöp Kutusu İşare’tine Basıyoruz Daha Sonra Tekrar Oyuna Minicliptan Giriş Yapıyoruz ve Oyuna Başlıyoruz Sorunsuz Bir Şekilde Hilemiz Başarıyla Çalışmaktadır Herkese Kolay Gelsin.

8 Ball Pool


Gerekli Program Charles : TIKLA

Gerekli dosya TIKLA

Tarayıcı Coowon : TIKLA (Bu tarayıcı daha rahat hile yapabilmeniz içindir. Arzu ederseniz mozilla veya google chrome kullanabilirsiniz..)

Youtube Giremiyorsanız DNS değiştirin.Dns Değiştirmeyi bilmiyorsanız ve en güncel Dnsler için : TIKLA

Not: Video eskidir yapılış aynıdır. 

Video linki: http://www.youtube.com/watch?v=BdFOMkjEqP4


10 thoughts on “8 Ball pool menzil hilesi 29 mayıs”

  1. arkadaşım M de kalıyor ayrıca static.mnclip denen yere girdiğimdede 3 tane unkown var games dosyası falan yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(