8 Ball Pool HileleriFacebook Oyun Hileleri

8 ball pool Menzil Hilesi 11 Temmuz


8 Ball Pool Menzil Hilesi ile karşinizdayiz.

Arkadaşlar 8 Ball Pool oyunu facebooktaki bilardo oyunlarında en iyilerindendir.Oyunumuzda yapmamız gereken masada bulunan topları masanin köşelreinde bulunan deliklere sokmaktır.Bu işlem için beyaz topu kullanırız beyaz topla diger toplari deliklere sokmaya çalişiriz ama dikkat etmemiz gereken beyaz topun girmemesidir.Yoksa elimiz yanar ve el rakibe geçer.Bunun yanı sıra siyah top bulunmaktadır.Bu top oyun bitiricisidir.Masada size ait olan tüm topları soktuktan sonra bu topu nişan alirsiniz ve sokmaya çalişirsiniz bunuda sokarsanız oyunu kazanırsınız.Bunun yanında eğer tüm toplar bitmeden yanlişliklada olsa siyah topu sokarsaniz oyunu kaybedersiniz.Onun için atişinizi iyi yapmanız gerekiyor.

Gerekli Program Charles : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA


Güncelleme tarihi: 11/07/2014

Video’yu İzleyemeyenler : 

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Youtube Kapandı Hilemizi Böyle Yapıyoruz İlk Olarak Charles Programı Yüklü Değilse Yukarda Linki Var Yükleyin Arkadaşlar. Sonra Size Vereceğim Dosya’yı İndiriyorsunuz.  Google Chrome’yi Açıyoruz Geçmiş’e Gelip En Baştan İtibaren Sadece Önbellek Resimler ve Dosyaları İşaretleyip Baştan İtibaren Siliyoruz Sonra Charles Programı’mızı Açıyoruz ve Oyunumuza Giriş Yapıyoruz Arkadaşlar Oyunumuza Miniclip’tan Giriş Yapıyoruz Facebook’tan Hile Olmuyor Miniclipten Oluyor Yukardan Giriş Linki Var Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Sonra Oyun Açıldıktan Sonra Menüde Bekletiyoruz Başlamıyoruz Oyuna. Sonra Charles Programına Geliphttp://static.miniclpcdn.com/games/8-ball-multiplayer/tr/game_v.2.8.3 (Bazen en içindede görülebilir. İyice araştırın) Gibi Birşey Swf Olması Lazım En Altta Olacaktır Ona Sağ Tıklayıp Map Local’a Basıyoruz. Bastıktan Sonra Alttan Choose Butonuna Basıp Size Verdiğim Dosyanın İçindekini Seçip Onla Değiştiriyoruz Sonra OK’a Basıyoruz ve Bu İşlemler Bittikten Sonra Tarayıcımıza Gelip Tekrar Geçmişi En Baştan Siliyoruz ve Oyunu Kapatıyoruz Charles’e Gelip Çöp Kutusu İşare’tine Basıyoruz Daha Sonra Tekrar Oyuna Minicliptan Giriş Yapıyoruz ve Oyuna Başlıyoruz Sorunsuz Bir Şekilde Hilemiz Başarıyla Çalışmaktadır Herkese Kolay Gelsin.


13 thoughts on “8 ball pool Menzil Hilesi 11 Temmuz”

 1. Ben dediklerinizin aynısını yaptım bu sefer oyun açılmıyor veya açılırsada bozuluyor hata veriyor ?

 2. yok ya carles de sertifika yukle kısmından sonra ön bellegi temizleyip yenile dedinmi acılmıyor uyun

 3. ya admin bu bilardo tutulmuyorki pool billiard çok güzel .çok değişik ıstakalar var görsellik harika en çok oynan o ama hilesi yok .yap bi güzellik te oranın marketini aç doya doya oynayalım

 4. i’m not flash player !
  What is code in the Cheat Engine
  me use Windows Xp
  Use Plugin Container

 5. ya tüm hileleri yapıyosunuz birtek MEGAPOLİS dışında bi MEGAPOLİS içinde yapsanı sevindirirsiniz bu qribanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(